SPA ležadlo SWOP S3 Starter

Kód: 12055
€2 300 €1 916,70 bez DPH
Na objednávku (2 ks)
Držiak prestieradiel ?
Led Cromo Mood ?
Nožný ovládač ?
Panely SWOP ?
Prostěradlo froté ?
Zvukový systém ?

SPA posteľ s jednoblokovým matracom s vysokým komfortom. Lôžko je vybavené 3 motormi, ktoré nastavujú výšku stola, polohu operadla a stredovú časť. Swop S3 Starter je štandardne vybavený bielym LED osvetlením na základni. Elegantný a striedmy dizajn.

Detailné informácie

BEZPLATNÝ OSOBNÝ ODBER
BEZPLATNÝ OSOBNÝ ODBER
Príďte do pobočky zadarmo.
PRVOTRIEDNE PORADENSTVO
PRVOTRIEDNE PORADENSTVO
Ak si neviete vybrať, radi vám poradíme.
ZÁKAZNÍCI NÁS ODPORÚČAJÚ
ZÁKAZNÍCI NÁS ODPORÚČAJÚ
Spokojnosť s obchodom na Heureke je 4,9 hviezdičiek z 5.

Podrobný popis

NAŠLI JSTE TOTO ZBOŽÍ LEVNĚJI? ZEPTÉJTE SE NÁS NA SLEVU

TECHNICKÝ LIST

SPA posteľ s jednoblokovým matracom s vysokým komfortom. Lôžko je vybavené 3 motormi, ktoré nastavujú výšku stola, polohu operadla a stredovú časť. Swop S3 Starter je štandardne vybavený bielym LED osvetlením na základni. Elegantný a striedmy dizajn.

Technické dáta
3 motory (výška, opierka nôh, opierka)
Rozmery (dĺžka x šírka): 200 x 75 cm
Výška (min. a max.): 62/88 cm
Hmotnosť: 110 kg
Hrúbka: Hrúbka: 10 cm
Hustota: 30 kg/m³
Nosnosť: 175 kg

Swop S3 Starter je elektrické 3-dielne lehátko s jednodielnym matracom, ktoré umožňuje zvýšenie chrbtovej a nožnej opierky pre absolútne pohodlie pri ošetrení. Šírka matraca je 75 cm, čo zaručuje pohodlie Vášho pacienta pri ošetrení.

Špičkové čalúnenie Naggura Skin vyrobené z tkaniny potiahnutej vinylom, ktorá ponúka optimálnu kvalitu, odolnosť a trvanlivosť v zdravotníckom prostredí.

Stôl je vybavený 3 motormi, jeden z nich nastavuje výšku tak, aby dosiahol minimálnu polohu 62 cm, čo umožňuje pacientovi ľahký prístup k stolu, a maximálna poloha 88 cm. Jeho jednoblokový matrac je navyše nastavovaný pomocou ďalších 2 motorov, ktoré dvíhajú operadlo a kolená pacienta pre optimálne pohodlie počas ošetrenia.

 

100% ELEKTRICKÝ

Tento elektrický systém umožňuje pohodlné a presné nastavenie výšky jednoducho pomocou ručného ovládača. Elektromotor sa postará o nevyhnutné nastavenia pre automatické zdvihnutie alebo zníženie výšky stola, čo eliminuje potrebu fyzickej námahy na strane profesionála.

ABSOLÚTNE POHODLIE

Či už potrebujete úplne rovnú lochu alebo jemný relaxačný uhol, náš hydraulický systém Vám umožní nastavenie operadla presne a ľahko. Navyše sme pre Vaše pohodlie zahrnuli otvor a záslepku na tvár, ktorá zaisťuje mäkkú a ergonomickú podporu počas Vašich ošetrení.

MAXIMÁLNA TRVANLIVOSŤ

Náš materiál z polyuretánovej kože poskytuje nielen elegantný vzhľad ale je tiež navrhnutý tak, aby obstál v skúške času a neustáleho používania, Okrem toho sme zvýšili pohodlie začlenením výplne s vysokou hustotou.

STABILITA A BEZPEČNOSŤ

Užite si bezstarostnú prácu s našou super zosilnenou oceľovou konštrukciou a kompaktnou základňou, starostlivo navrhnutú tak, aby poskytovala vynikajúcu stabilitu pri každom pohybe. Môžete sa plne sústrediť na poskytovanie najlepšej starostlivosti svojim klientom s vedomím, že naša robustná konštrukcia a pevná základňa sú na Vašej strane.

 

Možné voľby za príplatok:

Bambusový reproduktor - Valcový bambusový reproduktor so skosenou základňou a pripojením Bluetooth. Zvoľte túto možnosť a umiestnite ho do puzdra na podstavci stola. Pokiaľ chcete, môžete ho jednoducho vybrať a položiť na stôl. Pohoda a hudba sú dokonalé duo.

 BAMBUSREP

 Prestieradlo - Nemáme radi, keď zakrývate stôl. Je to tak krásne a tak dokonalé... Ale napriek tomu pre tých, ktorí chcú vždy prijať všetky nevyhnutné opatrenia, ponúkame prikrývku na posteľ, ktorá zaistí dodatočnú ochranu stola. biele

 PROSTĚRADLO

Nožný ovládač:

 

Držiak rolí papiera - Navrhnuté tak, aby bezpečne a pohodlne držalo vyšetrovací papier, poskytuje pohodlie ako zdravotníckemu personálu, tak pacientom. Vďaka jednoduchej inštalácii a nastavenia zaisťuje praktickú a efektívnu výmenu papiera po každom použití.

 DRŽÁK

Ľad Cromo Mood

Rozsvieťte svoj pracovný priestor svetlom a farbami. Základňa sa rozsvieti rôznofarebnými svetlami. Nastavte statickú farbu alebo zvoľte meniaci sa režim svetla. Vyberte si režim Cromo a začnite snívať vo farbách.

 

Predné výmenné panely - pretože nikdy nevstávaš v rovnakej nálade. Vymeňte predné dosky v priebehu niekoľkých sekúnd a získajte nový stôl. Nepotrebujete žiadne nástroje. Vyberte si na svoj stôl odev, ktorý sa Vám najviac páči a usmejte sa.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Lehátka elektrické
Hmotnosť: 110 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: