Prestieradlo jednorázové 90cm x 100m - Netkaná textília
Kód: 427


Súvisiaci tovar
KSR je dvojdielny model stacionárneho rehabilitačného stola. Nový rad stacionárnych stolov na rehabilitáciu má štíhly a moderný dizajn.
JSR 4 je päťdielny model stacionárneho rehabilitačného stola. Stredová časť dosky stola, umiestnená vo výške bedrových stavcov, je ručne výškovo nastaviteľná až do 12 cm.
Rehabilitačné ležadlo KSR F je trojdielny model stacionárneho rehabilitačného stola s nastaviteľnou polohou kresla. Nový rad stacionárnych stolov na rehabilitáciu má štíhly a...
Digitálny parafínový ohrievač s dotykovým displejom a elegantným dizajnom.
Podrobný popis
Šírka 90cm, dĺžka 100m - perforácia po 40cm, netkaná textília - jednorazová
Šírka 50cm, dĺžka 50m - perforácia po 40cm, netkaná textília - jednorazová
Jednorazové hygienické prestieradlo z netkanej textílie v rolke. Chráni čalúnenie vyšetrovacieho ležadla a zaručuje pohodlie počas zákroku. Oproti papierovým podložkám sa netkaná textília netrhá pri pohybe pacienta na ležadle. Určená pre masérske, kozmetické lehátka a zdravotnícke lôžka. Výrobok má atest SZÚ pre priamy styk s pokožkou.
| Model | PRESTIERADLO Z NETKANEJ TEXTÍLIE V ÚLOHE |
| Dostupné farby | biela |
| Certifikát | CE podľa smernice rady 93/42/EHS |
| Dĺžka | 100 m |
| Šírka | 90 cm |
| Materiál | netkaná textília |
| Perforácia | Áno, po 40cm |
| Počet vrstiev | 1 |
| Gramáž (plošná hmotnosť) | 20 g/m² |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Spotrebný materiál, prestieradlá |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.8 kg |
| EAN: | 5904610380109 |
Účinne ochráni čalúnenie stola pred negatívnymi účinkami olejov a látok, ako je make-up, pot a suché šupiny pokožky.
Poťah umožňuje chrániť povrch stola počas suchých a mokrých masážnych procedúr a SPA služieb. Veľmi účinne chráni stôl pred nečistotami a vlhkosťou, zaisťuje pohodlie a hygienu...
Froté poťah na rolku 15x60 námornícky modrý
Ochranný poťah na opierku tváre Aveno Life C460
Univerzálne a praktické. Zvyšuje nielen hygienu, ale výrazne zlepšuje aj komfort masáže.
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
.png)