Prestieradlo jednorázové 50cm x 100m - Netkaná textília
Kód: 421


Súvisiaci tovar
JSR 1 B je stôl, ktorý sa používa pri rehabilitácii detí a pacientov s obmedzenou pohyblivosťou. Tento stôl je perfektným riešením pre cvičenie a stimuláciu Vojtovou a...
Rehabilitačné ležadlo KSR 2 je dvojdielny model stacionárneho rehabilitačného stola s otvormi v opierke hlavy a v ležadle.
Kosmetické vozík 1012
Podrobný popis
Šírka 50cm, dĺžka 100m - perforácia po 40cm, netkaná textília - jednorazová
Šírka 50cm, dĺžka 50m - perforácia po 40cm, netkaná textília - jednorazová
Jednorazové hygienické prestieradlo z netkanej textílie v rolke. Chráni čalúnenie vyšetrovacieho ležadla a zaručuje pohodlie počas zákroku. Oproti papierovým podložkám sa netkaná textília netrhá pri pohybe pacienta na ležadle. Určená pre masérske, kozmetické ležadlá a zdravotnícke lôžka. Výrobok má atest SZÚ pre priamy styk s pokožkou.
| Model | PRESTIERADLO Z NETKANEJ TEXTÍLIE V ÚLOHE |
| Dostupné farby | biela |
| Certifikát | CE podľa smernice rady 93/42/EHS |
| Dĺžka | 100 m |
| Šírka | 50 cm |
| Materiál | netkaná textília |
| Perforácia | Áno, po 40cm |
| Počet vrstiev | 1 |
| Gramáž (plošná hmotnosť) | 20 g/m² |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Spotrebný materiál, prestieradlá |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1 kg |
| EAN: | 5904610380017 |
Froté kryt na opierku tváre tmavomodrý
Pokrývka hlavovej časti / otvoru ležadla jednorazová 100 kusov Model JEDNORÁZOVÝ PODHLAVNÍK Z NETKANEJ TEXTÍLIE "U" Počet kusov v balení 100 Dostupné farby...
Opakovane použiteľné, univerzálne a praktické. Pro stoly 165x70cm. Zvyšuje nielen hygienu, ale výrazne zlepšuje aj komfort masáže. Dokonale sa prispôsobí tvaru stola.
Froté prestieradlo na skladacie stoly s rozmermi 60–65 × 180–185 cm – nevyhnutný kus vybavenia pre masážne, fyzioterapeutické a kozmetické miestnosti.
Opakovane použiteľné, univerzálne a praktické. Zvyšuje nielen hygienu, ale výrazne zlepšuje aj komfort masáže.
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
.png)