Pokrývka hlavové části / otvoru ležadla jednorázová X 100ks
Kód: 9995


Súvisiaci tovar
JSR 2 je dvojdielny model stacionárneho rehabilitačného stola s otvormi v opierke hlavy a v ležadle.
JSR 1 B je stôl, ktorý sa používa pri rehabilitácii detí a pacientov s obmedzenou pohyblivosťou. Tento stôl je perfektným riešením pre cvičenie a stimuláciu Vojtovou a...
2dílná pevná postel s minimalistickým designem vyrobená z vysoce kvalitního přírodního dřeva.
Rehabilitačné ležadlo KSR 2 je dvojdielny model stacionárneho rehabilitačného stola s otvormi v opierke hlavy a v ležadle. Nový rad stacionárnych stolov na rehabilitáciu má...
Rehabilitačné ležadlo KSR 2 je dvojdielny model stacionárneho rehabilitačného stola s otvormi v opierke hlavy a v ležadle.
JSR 4 je päťdielny model stacionárneho rehabilitačného stola. Stredová časť dosky stola, umiestnená vo výške bedrových stavcov, je ručne výškovo nastaviteľná až do 12 cm.
Podrobný popis
Pokrývka hlavovej časti / otvoru ležadla jednorázová 100 kusov
| Model | JEDNORÁZOVÝ PODHLAVNÍK Z NETKANEJ TEXTÍLIE "X" |
| Počet kusov v balení | 100 |
| Dostupné farby | biela |
| Certifikát | CE podľa smernice rady 93/42/EHS |
| Dĺžka | 32 cm |
| Šírka | 37 cm |
| Počet vrstiev | 1 |
| Gramáž (plošná hmotnosť) | 32 g/m² |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Spotrebný materiál, prestieradlá |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| EAN: | 5904610380130 |
Opakovane použiteľné, univerzálne a praktické. Zvyšuje nielen hygienu, ale výrazne zlepšuje aj komfort masáže.
Opakovane použiteľné, univerzálne a praktické. Zvyšuje nielen hygienu, ale podstatne zlepšuje aj komfort masáže. Dokonale sa prispôsobí tvaru stola.
Jednorázové prestieradlo v rolke z netkanej textílie, dĺžka 200m, šírka 70cm, perforácia po 40cm
Opakovane použiteľné, univerzálne a praktické. Zvyšuje nielen hygienu, ale výrazne zlepšuje aj komfort masáže.
Šírka 50cm, dĺžka 100m - perforácia po 40cm, netkaná textília - jednorazová
Univerzálne a praktické. Zvyšuje nielen hygienu, ale výrazne zlepšuje aj komfort masáže.
Froté prestieradlo na skladacie stoly s rozmermi 70 – 75 × 180 – 185 cm – nevyhnutný kus vybavenia pre masážne, fyzioterapeutické a kozmetické miestnosti.
Jednorázové prestieradlo v rolke z netkanej textílie, dĺžka 100m, šírka 60cm, perforácia po 40cm
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
.png)