Ultra 3 zónové hliníkové masážne ležadlo
Kód: 373/CER2 373/MOD 373/TMA 373/CER 373/ZEL 373/HNE 373/KRE Zvoľte variant
BEZPLATNÝ OSOBNÝ ODBER
Príďte do pobočky zadarmo.

PRVOTRIEDNE PORADENSTVO
Ak si neviete vybrať, radi vám poradíme.

ZÁKAZNÍCI NÁS ODPORÚČAJÚ
Spokojnosť s obchodom na Heureke je 4,9 hviezdičiek z 5.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
- Rozmer: 70 x 195cm (s podhlavníkom 70x225cm)
| Typ | skladacia |
| Dostupné farby | béžová, zelená, modrá, vínová, oranžová, čierna, biela |
| Certifikát | CE podľa smernice rady 93/42/EHS |
| Záruka | 2 roky |
| Max. pracovná záťaž | 250 kg |
| Hmotnosť | 12 kg |
| Hmotnosť s vybavením | 13 kg |
| Čalúnenie | umelá koža |
| Výška molitanu | 5 cm |
| Nastaviteľná výška | 64 cm - 90 cm |
| Dĺžka | 195 cm |
| Dĺžka s podhlavníkom | 225 cm |
| Šírka | 70 cm |
| Rozmery po zložení | 70 cm x 98 cm x 17 cm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lehátka skladacie |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
.png)