Silikonové masážné baňky 4 kusy

Kód: 64
Neohodnotené
€14,74 €12,18 bez DPH
Na objednávku

Silikónové masážne banky určené na relaxačnú a anticelulitídnu masáž. Pravidelné vykonávanie masáže rýchlo zmenší tukové bunky a zvýši pružnosť pokožky. Veľkou výhodou silikónu je ľahké umývanie. Produkt má označenie CE

Detailné informácie

Podrobný popis

Silikónové masážne banky na anticelulitídnu masáž a bankovanie. Vyrobené z antialergického silikónu, neobsahujú ftaláty.

Terapeutické silikónové banky ponúkame v sade 4 kusov rôznych veľkostí (vnútorný priemer hrdla 25mm, 40mm, 50mm a 60mm).

Podtlak sa vytvára stlačením, a potom priložením na telo. Čistenie sa vykonáva bežnými dezinfekčnými prostriedkami.

Správne prevedenie masáže proti celulitíde. V prípade, že Vás trápi celulitída, môžete vykonať anticelulitídnu automasáž. Banku priložte na postihnutú partiu a stlačte, potom stlačenie uvoľnite. Vzniknutý podtlak prisaje banku k pokožke. Teraz môžete vykonávať masáž, teda pohybovať bankou v oblasti postihnutej partie. Ťahy sa vykonávajú v smere triesla alebo podpazušia. Stačí niekoľko ťahov. Táto masáž odbúrava tukové bunky celulitídy. Pri zákroku je nutné použiť masážny olej. Ak chcete účinne bojovať proti celulitíde, je nutné zmeniť aj stravovacie návyky a dodržiavať pitný režim.

Technické údaje:

Názov výrobku: Silikónové masážne banky (sada 4ks)

Materiál: antialergický silikón

Farba: biela (priehľadná v 50%)

Vnútorný priemer hrdla: 6,5/5/4/2,5cm

Výška banky: 7,5/5,6/4,3/3,3cm

Váha: 152/74/40/22g

Dodatočné parametre

Kategória: Banky - Bankovanie
Hmotnosť: 1 kg