Prestieradlo jednorázové 90cm x 200m - Netkaná textília
Kód: 433


Súvisiaci tovar
Rehabilitačné ležadlo KSR F je trojdielny model stacionárneho rehabilitačného stola s nastaviteľnou polohou kresla. Nový rad stacionárnych stolov na rehabilitáciu má štíhly a...
Rehabilitačné ležadlo KSR 2 je dvojdielny model stacionárneho rehabilitačného stola s otvormi v opierke hlavy a v ležadle.
JSR 4 je päťdielny model stacionárneho rehabilitačného stola. Stredová časť dosky stola, umiestnená vo výške bedrových stavcov, je ručne výškovo nastaviteľná až do 12 cm.
Digitálny parafínový ohrievač s dotykovým displejom a elegantným dizajnom.
JSR 3 LH je hydraulický trojdielny model stacionárneho rehabilitačného stola
JSR 2 hydraulické je dvojdielny model stacionárneho rehabilitačného stola s otvormi v opierke hlavy a v ležadle.
Podrobný popis
Jednorazové prestieradlo v rolke z netkanej textílie, dĺžka 200m, šírka 90cm, perforácia po 40cm
Šírka 50cm, dĺžka 50m - perforácia po 40cm, netkaná textília - jednorazová
Jednorazové hygienické prestieradlo z netkanej textílie v rolke. Chráni čalúnenie vyšetrovacieho ležadla a zaručuje pohodlie počas zákroku. Oproti papierovým podložkám sa netkaná textília netrhá pri pohybe pacienta na ležadle. Určená pre masérske, kozmetické ležadlá a zdravotnícke lôžka. Výrobok má atest SZÚ pre priamy styk s pokožkou.
| Model | PRESTIERADLO Z NETKANEJ TEXTÍLIE V ÚLOHE |
| Dostupné farby | biela |
| Certifikát | CE podľa smernice rady 93/42/EHS |
| Dĺžka | 200 m |
| Šírka | 90 cm |
| Materiál | netkaná textília |
| Perforácia | Áno, po 40cm |
| Počet vrstiev | 1 |
| Gramáž (plošná hmotnosť) | 20 g/m² |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Spotrebný materiál, prestieradlá |
|---|---|
| Hmotnosť: | 3.6 kg |
| EAN: | 5904610380116 |
Vyrobené z odolnej celulózy a určené na jednorazové použitie.
Jednorázové prestieradlo v rolke z netkanej textílie, dĺžka 100m, šírka 60cm, perforácia po 40cm
Froté prestieradlo na skladacie stoly s rozmermi 60–65 × 180–185 cm – nevyhnutný kus vybavenia pre masážne, fyzioterapeutické a kozmetické miestnosti.
Opakovane použiteľné, univerzálne a praktické. Zvyšuje nielen hygienu, ale výrazne zlepšuje aj komfort masáže.
Jednorazové prestieradlo v rolke z netkanej textílie, dĺžka 200m, šírka 60cm, perforácia po 40cm
Opakovane použiteľné, univerzálne a praktické. Zvyšuje nielen hygienu, ale výrazne zlepšuje aj komfort masáže.
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
.png)