Prestieradlo jednorázové 50cm x 50m - Netkaná textília
Kód: 418


Súvisiaci tovar
JSR 2 je dvojdielny model stacionárneho rehabilitačného stola s otvormi v opierke hlavy a v ležadle.
JSR 3 LH je hydraulický trojdielny model stacionárneho rehabilitačného stola
JSR 4 je päťdielny model stacionárneho rehabilitačného stola. Stredová časť dosky stola, umiestnená vo výške bedrových stavcov, je ručne výškovo nastaviteľná až do 12 cm.
JSR 2 hydraulické je dvojdielny model stacionárneho rehabilitačného stola s otvormi v opierke hlavy a v ležadle.
KSR je dvojdielny model stacionárneho rehabilitačného stola. Nový rad stacionárnych stolov na rehabilitáciu má štíhly a moderný dizajn.
Podrobný popis
Šírka 50cm, dĺžka 50m - perforácia po 40cm, netkaná textília - jednorazová
Jednorazové hygienické prestieradlo z netkanej textílie v rolke. Chráni čalúnenie vyšetrovacieho ležadla a zaručuje pohodlie počas zákroku. Oproti papierovým podložkám sa netkaná textília netrhá pri pohybe pacienta na ležadle. Určená pre masérske, kozmetické ležadla a zdravotnícke lôžka. Výrobok má atest SZÚ pre priamy styk s pokožkou.
| Model | PRESTIERADLO Z NETKANEJ TEXTÍLIE V ÚLOHE |
| Dostupné farby | biela |
| Certifikát | CE podľa smernice rady 93/42/EHS |
| Dĺžka | 50 m |
| Šírka | 50 cm |
| Materiál | netkaná textília |
| Perforácia | Áno, po 40cm |
| Počet vrstiev | 1 |
| Gramáž (plošná hmotnosť) | 20 g/m² |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Spotrebný materiál, prestieradlá |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| EAN: | 5904610380000 |
Jednorazové prestieradlo v rolke z netkanej textílie, dĺžka 50m, šírka 70cm, perforácia po 40cm
Vyrobené z odolnej celulózy a určené na jednorazové použitie.
Účinne ochráni čalúnenie stola pred negatívnymi účinkami olejov a látok, ako je make-up, pot a suché šupiny pokožky.
Univerzálne a praktické. Zvyšuje nielen hygienu, ale výrazne zlepšuje aj komfort masáže.
Froté poťah na opierku tváre biely
Pokrývka hlavovej časti / otvoru ležadla jednorazová 100 kusov Model JEDNORÁZOVÝ PODHLAVNÍK Z NETKANEJ TEXTÍLIE "U" Počet kusov v balení 100 Dostupné farby...
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
.png)