Pedikérske kreslo Spa 4122B Calm s vaničkou; masážou a MP3 prehrávačom
Kód: 10332/CER 10332/BIL Zvoľte variant


Súvisiaci tovar
KLOBÚČIK BRÚSNY 10MM/80 100KS ZELENÝ Klobúčik je vhodný na pedikúru suchú aj mokrú
Elektrické pedikérské křeslo ideální pro pedikérské salony a SPA salony. 1 motor
Diamantový hrotový řezák 1,0/4,0 mm Acurata Diamantová fréza - hrotPrůměr hrotu 1,0 mmVýška kužele 4,0 mm.
Diamantový řezák slzy 3,0/8,0 mm Acurata Diamantová fréza - slzaPrůměr 3,0mmVýška 8,0 mm.
Frézy EXO PRO sú vysoko kvalitným doplnkom, vyrobeným v EU z najlepších dostupných komponentov. - veľkosť: Ø1,4 mm- tvar: guľa
Profesionálne kreslo do tetovacieho štúdia 206x74x61/79cm
Podrobný popis
Elegantné a moderné kreslo na pedikúru vyrobené z vysoko kvalitnej kože.
Sedadlo je vybavené opierkou pre nohy a tiež má plastovú nádrž pre pedikúrne ošetrenie.
Možnosť nastaviť vzdialenosti kresla od podnožky
| Napájanie | 220-240V |
| Frekvencia | 50Hz |
| Vzdialenosť medzi hornými a dolnými masážnymi kolieskami | 0 - 60cm |
| Masírovaná oblasť | 34 - 42 cm |
| Vzdialenosť medzi pravými a ľavými masážnymi kolieskami | 3 - 20 cm |
| Tlak vzduchovej masáže | 30 - 40 kPa |
| Uhol sklonu chrbta | 50 - 75° MOTORICKY |
| Posun kresla k vaničke | 0 - 10 cm MOTORICKY |
| Nastaviteľný čas | 20 minút, po 5 minútach |
| Veľkosť kresla | 130 x 85 x 150cm (dĺžka šírka x výška pri nesklonenom operadle) |
NOSNOSŤ KRESLA: 120kg
Moderní pedikérské křeslo, zajišťující komfort při zákroku nejen pacientům, ale i osobám provádějícím zákrok.
Pohodlné a elegantné kreslo pedikérske SPA s vysoko kvalitným čalúnením sivej alebo bielej PU.
Luxusnejšie pedikérske kreslo s veľmi stabilnou základňou a vysokým komfortom. 5 motorové
Elektrické pedikérske kreslo s 3 motormi ktoré ovládajú výšku kresla, chrbtové operadlo a sklon sedadla. Podnožky sa ovládajú manuálne.
Moderné pedikérske kreslo 3 motorové, ktoré poskytuje maximálny komfort pri ošetrení klienta, ale aj osobe vykonávajúcej ošetrenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
.png)