Kozmetický prístroj lymfodrenážny Elegante Platinum T8108 Inovatívny prístroj na chudnutie a spevnenie pre dokonalú postavu

Kód: 9989
Novinka Tip
Značka: Activeshop
€1 245 €1 037,50 bez DPH
Skladem (3 ks)

Kozmetický prístroj Elegante Platinum T8108 Inovatívny prístroj na chudnutie a spevnenie pre dokonalú postavu

 

Detailné informácie

BEZPLATNÝ OSOBNÝ ODBER
BEZPLATNÝ OSOBNÝ ODBER
Príďte do pobočky zadarmo.
PRVOTRIEDNE PORADENSTVO
PRVOTRIEDNE PORADENSTVO
Ak si neviete vybrať, radi vám poradíme.
ZÁKAZNÍCI NÁS ODPORÚČAJÚ
ZÁKAZNÍCI NÁS ODPORÚČAJÚ
Spokojnosť s obchodom na Heureke je 4,9 hviezdičiek z 5.

Podrobný popis

Značka Elegante ponúka funkčné riešenia pre kozmetické salóny, ktoré zlepšujú výkon služieb. Sortiment zahŕňa mnoho modelov praktických lup a ošetrovacích lámp, nahrievačov uterákov a profesionálnych prístrojov na špecializované ošetrenia.


Inovatívny prístroj na chudnutie a spevnenie pre dokonalú postavu
Starostlivo navrhnutý profesionálny prístroj Elegante Platinum T8108 na presoterapiu s infračervenou a elektrostimuláciou podporuje korekčné procesy tela. Je vybavená funkciami na odbúravanie tukov, lymfodrenáž a spevnenie pokožky. Tým je zabezpečená možnosť dosiahnutia výrazných efektov pri modelovaní tela. Skrášľovací kombajn je dokonalým riešením pre kozmetické salóny, čím výrazne rozširuje ponuku ošetrení.


Komplexná akcia pre efektívne výsledky
Moderný prístroj na chudnutie využíva elektrické impulzy, infračervené žiarenie a airbagy na čo najefektívnejšiu redukciu tukových buniek. Navyše pomocou nízkofrekvenčného elektrického prúdu zlepšuje elasticitu pokožky, urýchľuje krvný obeh a uvoľňuje svaly. Môže tiež ovplyvniť účinnosť účinných látok z kozmetiky, ktorú používate. Toto komplexné riešenie zahŕňa aj protizápalové funkcie a funkcie zlepšujúce kvalitu spánku. Pomáha zlepšiť postavu po výraznom schudnutí.


Intuitívny LED displej
Prehľadný, veľký displej umožňuje neustále sledovať kľúčové faktory liečby. Dotykové, transparentné rozhranie zaisťuje vysokú funkčnosť a intuitívne ovládanie. Panel umožňuje presné ovládanie, umožňuje jednoduché nastavenie času, nastavenie parametrov a výber z rôznych prevádzkových režimov. Uľahčuje a spríjemňuje obsluhu zariadenia a umožňuje jeho prispôsobenie individuálnym preferenciám a potrebám zákazníka.

Komplexná podpora tvarovania postavy
Moderné technológie použité v zariadení Elegante Platinum T8108 ponúkajú inovatívne riešenia, ktoré podporujú nielen formovanie postavy, ale priaznivo pôsobia aj na celkové zdravie.


Pressoterapia
Presoterapia, teda tlaková masáž, je kľúčovou funkciou prístroja. Ovplyvňuje lymfatický a obehový systém pomocou lymfodrenáže, napĺňaním komôr tlakového obleku v príslušnom poradí cez vákuovú pumpu. Účinne stimuluje lymfatický systém, urýchľuje vylučovanie toxínov. Presoterapia je tiež jednou z najúčinnejších metód v anticelulitídnej terapii, podporuje redukciu zvyškových tekutín a metabolického odpadu.

Ďaleká infračervená
Funkcie založené na ďalekom infračervenom žiarení sú komplexným riešením, ktoré podporuje formovanie postavy a zlepšenie celkového zdravia. Zasahuje hlboko do vrstiev kože, rozkladá tukové bunky, podporuje vylučovanie rôznych zlúčenín a stimuluje lymfatický systém. Medzi výhody použitej technológie patrí: zrýchlenie metabolizmu, odbúranie tuku, zníženie bolesti svalov a kĺbov, odstránenie zápalov, zlepšenie krvného obehu a cirkulácie telesných tekutín. Funkcia poskytuje komplexnú podporu zdravého životného štýlu a navyše pôsobí proti celulitíde a urýchľuje regeneráciu po tréningu alebo zraneniach.


Elektrostimulácia
Elektrostimulácia je skvelá funkcia, ktorá využíva elektrické impulzy na stimuláciu svalov. Presnou reguláciou intenzity a frekvencie impulzov pôsobí prístroj na jednotlivé svalové skupiny, pričom vyvoláva ich kontrakcie. Elektrostimulácia hrá kľúčovú úlohu pri formovaní postavy, redukcii tukového tkaniva a formovaní svalov. Pomáha tiež zlepšiť elasticitu pokožky. Zariadenie ponúka komplexnú podporu pre tých, ktorí sa chcú starať ako o svoju postavu, tak aj o celkové zdravie.

Dostupné režimy a možnosti nastavenia
Zariadenie ponúka rôzne režimy a rozsiahle možnosti nastavenia, čím poskytuje prispôsobený používateľský zážitok. Výber miesta pôsobenia umožňuje sústredené pôsobenie na konkrétne oblasti tela. Flexibilita dostupných časov sedenia v rozsahu od 1 do 60 minút vám umožňuje prispôsobiť ošetrenie individuálnym preferenciám. V infračervenom rozsahu si môžete vybrať z 8 úrovní intenzity, pričom hĺbku pôsobenia prispôsobíte svojim potrebám. V prípade tlakovej masáže sú k dispozícii 3 rôzne režimy a 10 stupňov intenzity, čo umožňuje zostaviť si ošetrenie na mieru podľa vašich predstáv. Čo sa týka elektrostimulácie, je možné nastaviť intenzitu do 8 úrovní a vybrať si z 5 druhov režimov, čo umožňuje prispôsobiť stimuláciu vašim preferenciám. Výsledkom je, že zariadenie poskytuje komplexnú kontrolu nad všetkými relevantnými parametrami, čo vám umožňuje nakonfigurovať reláciu v súlade s preferenciami a cieľmi používateľa.

Futuristický dizajn pre všestranné použitie
Zariadenie s inovatívnym a moderným dizajnom, ktoré zaujme nielen svojou estetikou, ale zaistí aj vysokú funkčnosť. Kľúčový prvok zariadenia, oblek, je vyrobený z odolného materiálu, ktorý nielen maximalizuje prevádzkovú efektivitu, ale zaručuje aj jednoduché a rýchle čistenie po každom použití. Jeho mäkká a pohodlná štruktúra, široko nastaviteľná pomocou suchého zipsu, umožňuje slúžiť zákazníkom s rôznymi tvarmi a typmi postavy. Protišmykové prvky na spodnej časti základne zariadenia zaisťujú stabilitu počas používania. Zariadenie Elegante Platinum T8108 vďaka svojmu starostlivému dizajnu vyzerá štýlovo, no zároveň spĺňa potreby zákazníkov, pričom zabezpečuje pohodlie a všestrannosť použitia.

Rozmery zariadenia sú uvedené na fotografii. Približné rozmery obleku uvedené na fotografii (merané naplocho).
Pred použitím si pozorne prečítajte pokyny.


Sada obsahuje: základňu prístroja, oblek so vzduchovými komorami, gumičku, elektródy, káble, napájací zdroj, poistku, návod.

údaje:
Pracovný čas: 1-60 min
Výkon: 350 W
Napätie: 220V
Záruka: 12 mesiacov
Rozmery balenia: 69x45x50 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Kozmetické prístroje
Hmotnosť: 8 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: