Fotonová LED maska na obličej A1 bílá
Kód: 8017


Súvisiaci tovar

Depilflax 100 flexibilný depilačný vosk s nízkou teplotou topenia perleťový azul 1000 g

Moderné, elektricky nastaviteľné kozmetické kreslo, zaisťujúce pohodlie pri ošetrení nielen pacientom, ale aj samotným. 4 motorové

Vosk s upokojujúcim a protizápalovým účinkom, vhodný pre všetky typy pleti, zvlášť ideálny pre citlivú pokožku so sklonom k podráždeniu.

DEPILFLAX 100 DEPILAČNÝ VOSK PŘÍRODNÍ 500g

DEPILFLAX 100 DEPILAČNÁ VOSK azulén 500g

QUICKEPIL Wax v plechovke je špeciálne vyrobený pre kozmetičky, ktoré hľadajú vynikajúce výsledky.
Podrobný popis
Táto LED pleťová maska využíva fotodynamickú terapiu so 7 farebnými svetlami pre omladenie pleti, zameranú na liečbu akné, odstraňovanie vrások a spevnenie pleti. Je vybavená dobíjacím káblom cez USB, dotykovým displejom a je vyrobená z materiálu ABS.
Funkcia
LED terapia modrým svetlom pomáha ničiť baktérie, ktoré spôsobujú vyrážky, znižuje zápal a poskytuje celkový omladzujúci účinok na pleť.
Pupienky vznikajú, keď sa póry upchajú alebo zablokujú a baktérie začnú rásť, čo má za následok nočnú moru každého teenagera - pupienky.
1. Červené svetlo (630 nm): Zlepšuje pleť, omladzuje, zrieďuje vrásky a hĺbkovo regeneruje
2. Modré svetlo (470 nm): Upokojuje pleť, vyrovnáva sekréciu a kontroluje tvorbu kožného mazu
3. Žlté svetlo (590 nm): Rozkladá pigmenty, detoxikuje lymfu a zlepšuje drsnosť pleti
4. Zelené svetlo (520 nm): Vyrovnáva vodu a kožný maz, upokojuje ducha, zlepšuje rovnováhu a stabilitu
5. Fialové svetlo: Lieči akné, odstraňuje stopy po akné
6. Azúrové svetlo: Metabolizmus a zvyšuje energiu
7. Laser: Rozkladá škvrny, zlepšuje jemné vrásky a urýchľuje metabolizmus
Upozornenie:
Nevhodné pro - tehotné ženy, epileptikov, alergikov na svetlo, dojčatá, deti,
Dodatočné parametre
Kategória: | Kozmetické prístroje |
---|---|
Hmotnosť: | 2 kg |

Multifunkčný digitálny prístroj s dotykovou obrazovkou, ktorý kombinuje 3 kozmetické procedúry: termoterapia, presoterapia a elektrostimulácia (EMS)

2 funkcie: Diamantová mikrodermabrázia Čistenie ultrazvukovou špachtľou - používa sa aj na zapracovanie sér a aktívnych látok

Multifunkčný digitálny prístroj s dotykovou obrazovkou, ktorý kombinuje 2 kozmetické ošetrenia. Kavitácia s rádiofrekvenciou

Elektróda pre vysokofrekvenčné prúdy č.3

Elektróda pre vysokofrekvenčné prúdy č.1

Kozmetický prístroj so 4 funkciami diamantová mikrodermabrázia, ultrazvuková špachtľa, ultrazvuková hlavica, studené a teplé kladivko
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.