DEPILAČNÝ VOSK ITALWAX FILMWAX BEZPÁSKOVÝ - ZRNKA 1KG RUŽA

Kód: 637
Neohodnotené
€18,20 –27 %
italwax filmwax zrnka vosku 1 kg ruze 5799
€18,20 –27 % €13,34 €11,02 bez DPH
Skladem (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
29.6.2022

DEPILAČNÝ VOSK ITALWAX FILMWAX BEZPÁSKOVÝ - ZRNKA 1KG RUŽA

Detailné informácie

Podrobný popis

Špeciálny vosk na depiláciu, ktorý sa rozohrieva v plechových nádobkách. Nanáša sa špachtľou vo veľmi tenkej vrstve. Po a pred depiláciou nezabúdajte používať podepilačné a preddepilačné prípravky.

Transparentný tzv. fólia vosk. Aplikujte v tenkej vrstve, odstráňte ho ako filmwax. Vyžaduje krátku dobu tvrdnutia, čo umožňuje skúseným kozmetičkám vykonávať depiláciu v podmienkach tesného pracovného rozvrhu. Je vhodný na odstránenie silných a krátkych chĺpkov. Ideálne pre podpazušie a bikiny. Vosk v granuliach umožňuje kozmetičke v každom okamihu pridanie požadovaného množstva vosku do nádoby a pokračovať v práci bez prerušenia. Priemerná spotreba na jedného zákazníka je 100 g. Odporúčaná teplota je max. 42 stupňov, aplikujte špachtľou, odstráňte bez depilačných pásikov.

Postup depilácie pri filmwaxe

1. Predhrejte vosk na pracovnú teplotu 45 stupňov

2. Použite preddepilačné tonikum na odmastenie pokožky a zmytie drobných nečistôt z pokožky – tento prípravok odmastí pokožku a odstráni všetky kozmetické prípravky použité počas dňa.

3. Naneste malé množstvo filmwaxu

4. Nanáša sa špachtľou v tenkej vrstve, bez ohľadu na smer rastu vlasov. Na konci nechajte malé tzv. „oslie ucho“, ktoré neskôr použijete ako úchyt na odstránenie vosku. POZOR! Neponáhľajte sa počas aplikácie, vosk nanášajte tak, aby naozaj dobre priľnul na pokožku

5 . Vosk stvrdne počas 5-6 sekúnd. Počas tejto krátkej doby by sa na vosk mali uchytiť všetky chĺpky (pri dotyku by sa vám vosk nemal lepiť na prsty)

6. Pokožku natiahnite v opačnom smere depilácie, vďaka tomu vosk strhnete rýchlejšie.

7. Opakujte postup na ďalšie časti

8. Po dokončení depilácie použite podepilačné bezolejové prípravky.

Časté chyby pri používaní horúceho filmwaxu:
1. Vosk sa tiahne ako karamel a jeho odstránenie je ťažké. Dôvod: vosk nemal dostatok času na vytvrdnutie. Čo robiť: aplikujte na miesto opäť malé množstvo vosku, vyčkajte 2 – 3 sekundy a odstráňte.

2. Po odstránení vosku niektoré chĺpky nie sú preč. Dôvod: vosk sa nanáša povrchne, bez tlaku špachtle na koži, aby sa chĺpky nedostali do vrstvy vosku. Čo robiť: aplikujte vosk na oblasti kože, kde vám chĺpky zostali a opakujte depiláciu.

3. Vosk netvrdne. Dôvod: aplikovaná vrstva je príliš silná, tento špeciálny vosk sa nanáša vo veľmi tenkej vrstve. Čo robiť: vosk starostlivo rozotierajte po vami zvolenej ploche a v budúcnosti použite oveľa slabšiu vrstvu.

4. Po odstránení zostáva kraj vosku na pokožke Dôvod: nerovnomerná aplikácia vosku. Čo robiť: vosk musí byť nanášaný v rovnakej vrstve ako na krajoch, tak v prostriedku.

Dodatočné parametre

Kategória: Depilácia
Hmotnosť: 1 kg

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie