ALORI NANO ČISTIČ KOŽENKY 250ML

Kód: 2230
Neohodnotené
€16,27 –6 %
istic kozenka 11562
€16,27 –6 % €15,29 €12,64 bez DPH
Skladem (>5 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Zregenerujte, obnovte jemnosť a oživte farbu koženky vo vašej domácnosti.

Nano čistič koženky je aktívna čistiaca látka s vysokou regeneračnou a vyživujúcou schopnosťou, vyrábaná novou technológiou. V jedinom kroku ľahko vyčistíte nečistoty, odstránite škvrny, vrátite koženke pružnosť a jemnosť, oživíte farby. Na rozdiel od štandardných čističov, ktoré špinu zanechávajú v póroch a prasklinách koženky, čistí zospodu a vytiahne špinu na povrch, kde ju ľahko odstránite. Navyše vytvorí na povrchu neviditeľnú ohrannú vrstvu, ktorá má samočistiaci účinok. Nezanecháva stopy na čistenom povrchu a má urchlené zasychanie.

Návod na použitie : Ľahko navlhčite povrch. Nastriekajte na povrch a nechajte pôsobiť 5-10 min. podľa miery znečistenia. Pre odolnú špinu použite jemnú kefku a vytvorte aktívnu penu, tú potom zotrite do suchej mikrovláknovej utierky. Pri miernejšom znečistení nechajte pôsobiť a potom vytrite do sucha mikrovláknovou utierkou. Po vyčistení odporúčame ošetriť koženku impregnáciou.


Čistič má formu kvapaliny. Pre ľahšie použitie a úsporu je opatrený rozprašovačom. Je balený v matnej bielej fľaši z chemicky odolného plastu. Fľaša má okrúhly tvar, veľmi dobre sa drží a pri použití nevykĺzava z rúk. Rozprašovač je opatrený detskou poistkou proti otvoreniu. Celé balenie je prispôsobené tak, aby prostriedok nevytiekol ani pri položení.

PREČO KÚPIŤ:

  • Urýchlené zasychanie
  • Bez obsahu alkoholu, parabénov, fosfátov a silikónov
  • Obsahuje nano častice
  • Nezanecháva stopy
  • Antistatický účinok
  • Čistí a regeneruje v jednom kroku
  • 100% biologicky rozložiteľný